339 ₴

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 180 г |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Хрестова викрутка, Штопор |