350 ₴

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 236 г |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 102 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 62 мм |
| Количество инструментов | 9 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Рибочистка, Напилок, Шліцева викрутка велика, Шліцева викрутка маленька, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Пила по дереву |