256 ₴





| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 25 см |
| Длина | 112 |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Количество инструментов | 11 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Напилок, Пила по дереву, Плоскогубці, Ножиці, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Хрестова викрутка маленька, Хрестова викрутка, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Штопор, Шило |
| Ширина | 20 мм |