218 ₴

| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 32 см |
| Длина | 110 |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Серейтор, Пила для автомобільного скла, Склобій, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Шило |
| Ширина | 22 мм |