211 ₴



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 92 г |
| Высота | 14 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 48 мм |
| Количество инструментов | 9 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Mini |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Серейтор, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка маленька, Пилка для нігтів |