653 ₴


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 265 г |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 108 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Серейтор, Пила по дереву, Напилок, Шліцева викрутка велика, Бітотримач, Хрестова викрутка, Кресало, Набір біт (9 шт) |