629 ₴

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 230 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Мультиінструмент, З бітами |
| Функции | Ніж, Серейтор, Плоскогубці, Кусачки, Відкривачка для консервів, Шліцева викрутка, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка маленька, Бітотримач, Хрестова викрутка, Набір біт (9 шт) |