516 ₴


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 280 г |
| Высота | 24 мм |
| Длина | 108 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 9 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка маленька, Шліцева викрутка маленька, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Відкривачка для консервів, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Шило, Напилок, Шліцева викрутка велика |