463 ₴

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 215 г |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 138 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Функции | Молоток, Цвяходер, Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Серейтор, Шліцева викрутка велика, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції |