496 ₴


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 310 г |
| Высота | 34 мм |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 8 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Спеціалізований |
| Функции | Молоток, Цвяходер, Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Хрестова викрутка, Пила по дереву, Інструмент для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 5 - 8 мм, Шліцева викрутка велика, Серейтор, Напилок, Шліцева викрутка |