365 ₴





| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 168 г |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 104 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Количество инструментов | 3 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440А |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Ножиці, Шліцева викрутка, Відкривачка для консервів, Серейтор, Відкривачка для пляшок, Гайковий ключ 4 - 8 мм |