506 ₴





| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 272 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Количество инструментов | 10 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |
| Функции | Плоскогубці, Кусачки, Ніж, Шліцева викрутка маленька, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Напилок, Лінійка, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Хрестова викрутка, Бітотримач, Шило, Серейтор |