226 ₴


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 129 г |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 106 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Количество инструментов | 3 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Виделка, Ложка, Відкривачка для пляшок |