491 ₴



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 230 г |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 9 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |