229 ₴





| Вес с ножнами | |
|---|---|
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Спеціалізований |
| Функции | Ніж, Серейтор, Пила для автомобільного скла, Склобій, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Шліцева викрутка, Хрестова викрутка маленька, Шило, Пінцет, Зубочиска |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 22 см |
| Ширина | 28 мм |
| Длина | 110.0 |