| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес | 736 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 168 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 317 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Материал чехла | Кордура |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | satin finish, paint |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, сокира, фултанг |
| Товщина клинка | 5.5 мм |