| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Вес | 80 г |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 63 мм |
| Количество инструментов | 6 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Інструмент для зняття ізоляції, Ніж малий, Шліцева викрутка, Штопор, Шило, Пінцет, Зубочиска, Голка |