| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 130 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 82 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Производитель | Totem |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 42 мм |
| Количество инструментов | 5 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ніж, Виделка, Ложка, Серейтор, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок |