| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 230 г |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 119 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Количество инструментов | 11 шт. |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Похідний |
| Функции | Ложка, Виделка, Ніж, Серейтор, Пила по дереву, Штопор, Шило, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів |