| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 76 г |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 56 мм |
| Количество инструментов | 9 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж, Mini |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Штопор, Хрестова викрутка маленька, Керн, Шило |