| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 118 г |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 72 мм |
| Количество инструментов | 11 шт. |
| Наличие чехла | Нет |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип мультитулу | Багатофункціональний ніж |
| Функции | Ніж, Пила по дереву, Рибочистка, Інструмент для вилучення гачка, Ножиці, Відкривачка для консервів, Відкривачка для пляшок, Шліцева викрутка маленька, Хрестова викрутка маленька, Керн, Пилка для нігтів, Шило, Штопор |