Викидний фронтальний ніж із двостороннім заточуванням леза та його виштовхуванням вперед за допомогою шпеника під великий палець. Чудове якість збірки робить цю викидуху якісною заміною фірмових ножів.
Ніж дуже компактний, але водночас має досить велику вагу. Рукоятка автоматичного ножа 8870C - металева, а не як у багатьох продуктах цього цінового діапазону — пластикова. Заточення леза — двостороннє, викид дуже м'який і плавний. У комплекті цього ножа є зручний чохол, який має застібку на пояс.
Що ми маємо в підсумку: чудовий заводський ніж, гідна якість виготовлення, відмінна вага. Для колекціонерів, а також побутового використання — ідеальний бюджетний варіант.
Всім вдалих покупок!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Довжина ножа | 197 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 157 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 197 |
| Тип замку | Single-Action Out the Front Assisted Opening |
| Наявність чохла | Так |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Тип складаного | викидний, фронтальний |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 440C |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Наявність кліпси | Да |