630 ₴
535,50 ₴
-15%


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 295 г |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 106 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Количество инструментов | 9 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие чехла | Да |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний |