Викидний фронтальний ніж із двостороннім заточуванням леза та викидом клинка вперед за допомогою шпеника під великий палець. Чудове складання робить цю викидуху якісною заміною фірмових ножів.
Ніж дуже компактний, але водночас має досить велику вагу. Колодка автоматичного ножа M390 - металева, а не як у багатьох продуктах цього цінового діапазону — пластикова. Заточення леза — двостороння, викид дуже м'який і плавний. У комплекті цього ножа є зручний чохол, який має застібку на пояс.
Що ми маємо в підсумку: якісний заводський ніж, чудова збірка, ідеальна вага. Для колекціонерів, а також побутового використання — чудовий бюджетний варіант.
Всім вдалих покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 8Cr14Mov |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 117 мм |
| Довжина ножа | 222 мм |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 208 г |
| Колір | Зелений |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 157 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 197 |
| Тип замку | Single-Action Out the Front Assisted Opening |
| Наявність чохла | Так |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Товщина клинка | 2.2 мм |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Тип складаного | викидний, фронтальний |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 440C |
| Додаткові функції скл | відсутні |
| Наявність кліпси | Да |