Сталь, яка використовується для виробництва ножів Tramontina, піддається унікальному методу загартування в кілька етапів (термічне загартування, охолодження, проморожування, нагрівання газом). У результаті вона набуває особливої пластичності, корозійної та жаростійкої, зберігаючи твердість приблизно 53 HRC за шкалою Роквелла. Тому ножі Tramontina вимагають не настільки частого заточування, як порівняти з ножами інших виробників з аналогічною сталлю. Це пояснює триваліший термін експлуатації ножів Tramontina

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж універсальний |
| Довжина леза | 15 см |
| Довжина ножа | 27.8 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний, Для обвалки м'яса/обробний, Для м'яса |
| Довжина клинка | 152 мм |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |