Ножі лінійки Century Tramontina були спеціально розроблені для професіоналів і шанувальників готувати. Саме тому вони вирізняються гостротою та зносостійкістю лез. Леза зі спеціальної неіржавкої сталі DIN 1.4110, штамповані єдиним пластом (моноблок) і пройшли сучасну термічну обробку. Цей різновид загартування гарантує жорсткість сталі клинка від 55 до 58 за шкалою твердості Роквелла.
Ручки виготовлені з полікарбонату, посиленого скловолокном, відлиті прямо на ручку леза та закріплені алюмінієвими клепками для забезпечення вищої зносостійкості.
Можна мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Тип | Ніж для нарізки |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Полікарбонат |
| Довжина леза | 20.3 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Вага | 150 г |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальний, Для обвалки м'яса/обробний |
| Довжина клинка | 203.2 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Матеріал руків'я | Полікарбонат |
| Сталь | DIN 1.4110 |
| Тип кухонних ножів | Класичні ножі зі сталі |