Викидний фронтальний ніж із наконечником леза "Танто" і викидом клинка вперед за допомогою шпеника під великий палець. Чудове складання робить цю викидуху якісною заміною фірмових ножів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Довжина ножа | 229 мм |
| Довжина у складеному стані | 14 см |
| Вага ножа | 225 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | Складаний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 225 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина леза | 2.3 |