Викидний фронтальний ніж із двостороннім заточуванням леза та викидом клинка вперед за допомогою шпеника під великий палець. Чудове збирання робить цю викидуху якісною заміною фірмових ножів.

Якісне збирання і як наслідок — досить чимала вага 202 г. Ручка автоматичного ножа Dagger M390 Red - металева, а не як у багатьох продуктах цього цінового діапазону — пластикова. Має оранжеві металеві накладки. Лезо виготовлене з якісно сталі, марки 8Cr14MoV, а заточення — частково двостороннє, викид дуже м'який і плавний. У комплекті цього ножа є зручний чохол, який має застібку на пояс, а сам ніж має кліпсу на пояс.
Що ми маємо в підсумку: якісний заводський ніж, чудова збірка, чималі вага. Для колекціонерів, а також побутового використання — чудовий бюджетний варіант.
Всім вдалих покупок!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Довжина у складеному стані | 13 см |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Вага ножа | 202 г |
| Колір | Різні кольори |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Ширина леза | 2 мм |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 223 г |