300 ₴
240 ₴
-20%






Якісний металевий компас PF Gold1 — чудовий бюджетний варіант кишенькового компаса.
Металевий, шліфований корпус, "шкатулочна конструкція", вага 45 г.
| Ширина | 45 мм |
|---|---|
| Довжина: | 45 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип компаса | Рідинний |
| Вид компаса | Компас — медальйон |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 45 г |
| Стан | Новий |